časopis FOTO

Žijte FOTOgrafii s časopisem FOTO

časopis FOTO

Už je to víc než rok, co jsme redesignovali magazín FOTO. Rozhodli jsme se jít cestou poctivého řemesla, cestou nejvyšší možné kvality tisku i papíru. Výsledkem je revue-artefakt, kterou si čtenář založí do knihovny a ke které bude mít chuť se vracet. Tak jako k dobré knize, tak jako k dobré fotografii.

S aktuálním číslem, se kterým jsme mohli vyrazit do světa až teprve nyní, tedy s velkou časovou prodlevou — za kterou se všem našim nejlepším čtenářům na světě omlouváme — přichází i řada novinek. Vedle zdražení časopisu v přímém prodeji je to především vznik předplatitelského klubu časopisu FOTO.

Abychom v době, kdy tištěné médium ustupuje rychlosti (a pomíjivosti) virtuálního on-line prostoru, dokázali udržet stávající kvalitu i rozsah, potřebujeme vás, čtenáře-fotografy. Připravili jsme proto pro vás novou nabídku ročního předplatného.

Kromě toho, že cena jednoho výtisku zůstává prakticky stejná, jako ta původní v přímém prodeji, přinášíme řadu zajímavých bonusů. Nechceme vás však “zasypávat” sponzorskými dary, které nejspíš stejně zůstanou někde nevyužité, ale snažíme se i prostřednictvím výhod spojených s objednávkou časopisu podporovat fotografii a kulturní dění a u nás.

S klubovou kartou časopisu FOTO tak například budete moci navštěvovat zdarma galerie. V Praze Centrum současného umění DOX, Leica Gallery Prague a Czech Photo Centre, v Brně pak Moravskou galerii. Seznam spřátelených galerií budeme dále rozšiřovat. Další výhody spojené s klubem najdete na stránce s předplatným.

Děkujeme za vaši přízeň a trpělivost.

Tomáš Hliva, šéfredaktor

O výhody, spojené se klubem časopisu FOTO samozřejmě nepřijdou ani stávající předplatitelé, kterým rovněž rozešleme unikátní kartičku se jménem předplatitele.

klubová karta časopis FOTO

VÝSTAVY