Velký festival u Škody. Podívejte se, s kým se můžete setkat

fotoskodafest-KUV_9736

Centrum FotoŠkoda pořádá další fotografický festival, tentokrát devítidenní. Akce začne již 30. května.

Zúčastněte se FotoŠkoda festu 30. 5. – 7. 6. 2015, věnovaného všem, kteří podlehli kouzlu fotografie a bez fotoaparátu neudělají ani krok. Historický Palác Langhans odjakživa patřil fotografii a je nejlepším místem pro setkávání fotografů, amatérů či profesionálů.

Přijďte si vyměnit své zkušenosti, něčemu novému se přiučit nebo si poslechnout Roberta Vana, Jana Šibíka, Jiřího Růžka, Václava Šilhu, Sáru Saudkovou a další.

9 dní přednášek, workshopů, prezentací, výstav

Program si sestavíte podle svého gusta, vyberete si workshopy, přednášky či promítání filmu, které vás zajímají. Během workshopů si vyzkoušíte spoustu fotografické techniky pod vedením profesionálních fotografů. Na přednáškách se budete moci na cokoli zeptat známých osobností. A společně si vychutnáte i dokumenty Vlna vs. Břeh nebo Hledání Vivian Maier od Aerofilms.

Sledujte program na www.fotoskodafest.cz

Setkáte se s mistry v oboru

Na workshopu s Janem Šibíkem se naučíte, jak být nenápadný s fotoaparátem na ulici. Kurátor Tomáš Pospěch pro vás připraví v artové části zajímavé výstavy. Robert Vano vám přiblíží svou nezaměnitelnou tvorbu.

Profi technika renomovaných značek

Po celou dobu budou prezentovány na prodejně Centra FotoŠkoda renomované značky: Canon, Fujifilm, Fomei, Gitzo, Leica, Nikon, Olympus, Sony, Tamrac a další. Užijete si také workshopy s Lensbaby, s Lytrem a s Fujifilm Instax.

Občerstvení bude zajištěno! Ochutnáte originální gastronomii Presto meat-market a fair trade kávu kavárny Člověka v tísni.

Věříme, že Langhans je nejlepším místem pro vyměňování si fotografických zkušeností.

Dejte o sobě vědět, kam jdete #fotoskodafest

www.fotoskodafest.cz

fotoskodafest-_MG_3684

fotoskodafest-DSC_4586

fotoskodafest-DSC_4639

fotoskodafest-DSC3640

fotoskodafest-KUV_9736

 

 

 

 

 

VÝSTAVY