Tomáš Mareček: Pola-Cities II.

casopis-foto-tomas-marecek-Pola-cities-II-galerie-analogue

Již druhá výstava Tomáše Marečka v galerii Analogue se bude konat od soboty 1. listopadu. Součástí výstavy bude i kurz instantní fotografie.

V galerii (Vlašská 10, Praha 1, Malá Strana) autor tentokrát vystaví polaroidové transfery z New Yorku, Montrealu a několika evropských měst.

Vernisáž výstavy se koná v sobotu 1. listopadu od 19:00 hod.

Další sobotu 8. listopadu se v rámci výstavy bude konat workshop věnované instantní fotografii, Polaroidu. Kurz povede přímo Tomáš Mareček.

Mareček se vyhrazuje proti současné digitální fotografii a manipulaci snímků. Kromě černobílé street fotografie a velkému formátu negativu 13 x 18cm se věnuje experimentům s Polaroidem a malbě.

V roce 2011 dokončil studium na škole PhotoGenia v Brně. Uspořádal několik vlastních výstav (například soubory: Hand Made a NYC Transfers) a zúčastnil se velkého počtu společných výstav (například v Židovském muzeu v Brně, Galerii Trafačka v Praze, dále v Německu, Irsku, Lucembursku a korejském Soulu).

casopis-foto-tomas-marecek-Pola-cities-II-galerie-analogue

 

Kurz 

Kurz začíná v sobotu 8. listopadu ve 12:00 v Analogue a povede jej Tomáš Mareček.

Akce je ideální pro úplné začátečníky – na místě budou k zapůjčení fotoaparáty a materiál. Přijít mohou samozřejmě také ti, kteří si přinesou své vlastní fotografie (Impossible SX-70/600).

Cena workshopu je 790 Kč. Hlaste se na adrese karol@analogue.cz a uveďte, o který workshop jde (Polaroidové transfery 8. listopadu).

VÝSTAVY