Tipujte fotografie ve fotosoutěži Nikon kalendář 2013

titulka-nikon-kalendar-2013-5040b4945deba_600x600

Fotosoutěž NIKON KALENDÁŘ 2013 se dostala do další etapy, a tou je tipovací soutěž v galerii přihlášených fotografií na téma „Nestárnoucí okamžiky“. Až do 31. srpna měli všichni nadšení profesionální i amatérští fotografové možnost do soutěže posílat své fotografie pořízené fotoaparátem značky Nikon.

Přijímání soutěžních fotografií bylo ukončeno a od 1. září je možné zúčastnit se 1. kola tipovací soutěže, ve kterém mají soutěžící za úkol označit ty fotografie, které budou podle nich vybrány odbornou porotou a postoupí do semifinále mezi 50 nejlepších snímků. Každý hlasující může označit nejvýše 12 fotografií, protože právě 12 snímků bude zdobit 4. vydání prestižního kalendáře NIKON KALENDÁŘ 2013.

 

 

Proč tipovat?

Tipovací soutěže se mohou zúčastnit nejen ti, kteří mají v galerii své soutěžní snímky, ale po provedení jednoduché registrace také široká veřejnost. Hlavní výhrou v tipovací soutěži je poukaz na nákup techniky Nikon v hodnotě 10 000 Kč. Tipovací soutěž má 3 kola a podrobná pravidla jsou uvedena na webových stránkách soutěže www.nikon-kalendar.cz.

Odborná porota v čele s panem prof. Mgr. Miroslavem Vojtěchovským, významným českým vysokoškolským pedagogem, publicistou, kurátorem a fotografem skla, a jejímž členem je i šéfredaktor časopisu FOTO Tomáš Hliva, zvolí mezi všemi soutěžními snímky padesát nejlepších, které budou prezentovány na výstavě pořádané společností Nikon v Czech Photo Gallery začátkem roku 2013. Z této padesátky vybere opět odborná porota dvanáct snímků, které se stanou součástí prestižního NIKON KALENDÁŘE 2013 a vybere také absolutního vítěze, který získá poukaz na odběr zboží Nikon v hodnotě 50 000 Kč. Dne 1. listopadu 2012 se uskuteční slavnostní večer v Autoklubu ČR, na kterém budou oficiálně vyhlášeny výsledky, předány ceny a kalendář bude pokřtěn rukou paní Lenky Kopecké, spoluzakladatelky a předsedkyně správní rady nadačního fondu Veselý senior. Výtěžek z dražby kalendáře věnuje NIKON nadačnímu fondu Veselý senior na podporu projektu Burzy vzájemné pomoci a volnočasových aktivit seniorů.

Více o tomto projektu naleznete na www.nikon-kalendar.cz.

VÝSTAVY