Stáhněte si FOTO 18 s Johnny Deppem od Antonína Kratochvíla na obálce

casopis-foto-18-vydani-obalka-w297

Už jste měli možnost poznat časopis FOTO? Pokud ne, tak nyní máte příležitost. Jako ochutnávku rozdáváme všem zdarma FOTO 18. Časopis vydáváme již dva roky a za tu dobu si našel řadu čtenářů. Staňte se jím i vy.

Na sto stranách časopisu FOTO 18, jehož hlavním tématem je černobílá fotografie, najdete snímky Jindřicha Štreita, tvůrčího dua Dvořáková Fischer, Antonína Kratochvíla, Ragnara Axelssona, Dana Vojtěcha a dalších.

09-casopis-foto-18-dan-vojtech-78-79-8107-casopis-foto-18-wpp-58-59-6105-casopis-foto-18-antonin-kratochvil-42-43-45[iphorm id=“2″ name=“pdf-foto-zdarma“]

Již dva roky vydáváme časopis, který si fotograf Jindřich Štreit natolik oblíbil, že se stal jeho patronem a o našem magazínu říká:

„V současné době jsme doslova zahlceni nejrůznějším obrazovým materiálem. Je třeba udělat si selekci a vybírat si, abychom neoslepli a nezlhostejněli k vizuální informaci.

FOTO vychází dva roky a stalo se za tu dobu nepostradatelným pro všechny fotografy. Oceňuji, že si udržuje stoupající úroveň, a to jak v oblasti psaného slova, tak obrazového výběru.

FOTO má přehled o současných trendech mladé fotografické generace, ale neopomíjí ani historii fotografie.

Pravidelně přináší zprávy z festivalů prakticky celého světa, technicky založení fotografové jsou informováni o posledních vývojových novinkách.

To všechno jsou důvody, které mě utvrzují v přesvědčení, že tento magazín je perspektivní a stojí za to jej podporovat.“ Časopis FOTO děláme z lásky k fotografii a byli bychom rádi, kdyby v dnešním digitálním světě plném mnohdy jen stěží uchopitelných jedniček a nul po nás zůstalo něco hmatatelného – tištěné revue s kvalitním obsahem a fotografickými portfolii autorů, ke kterým se budete rádi vracet. Pomozte nám v naší snaze tím, že si časopis předplatíte.

Předplaťte si časopis FOTO. Sledujte naše nabídky.

VÝSTAVY