SOUTĚŽ: Vyhrajte nový Apple iPad za nejlepší fotografii vašeho života!

foto-soutez-o-ipad

Snad každý jednou vytvořil fotografii, na kterou je doopravdy hrdý. Jaká je ta vaše? Pošlete nám nejlepší snímek vašeho života a soutěžte o tablet Apple iPad a 12 dalších cen.

Nenechte se svázat konkrétním tématem a jednoduše nám pošlete nejlepší fotografii vašeho života. Vítěze odměníme slávou, novým iPadem třetí generace a, jak se na správný fotografický časopis sluší, samozřejmě i prostorem pro publikaci vítězného snímku v patřičném formátu. Myslíme však i na další z vás. Jako druhou cenu máme připravenu fotobrašnu od firmy Golla, třetí výherce se může těšit z ročního předplatného časopisu FOTO. Autoři deseti nejlépe hodnocených fotografií pak obdrží poukázky v hodnotě 1000 Kč na slevu při nákupu zájezdu či dovolené u cestovní agentury Touria.cz.

Jak soutěžit?

Fotografii nám zašlete v digitální podobě ve formátu JPEG na e-mail soutez@casopis-foto.cz, nebo v klasické papírové podobě na adresu redakce Časopis FOTO, Moravské náměstí 13, 602 00, Brno, a to nejpozději do 25. dubna.

Ze soutěžních prací vybere redakce deset nejlepších snímků, jejichž autoři obdrží slevovou poukázku v ceně 1000 Kč na nákup libovolného zájezdu či dovolené u cestovní agentury Touria.cz. Tyto fotografie otiskneme v květnovém vydání časopisu FOTO 2/12, ve kterém zároveň vyhlásíme hlasování o nejlepší snímek podle čtenárů.

Na tři vítěze „hlasovacího“ finále čekají slíbené ceny!

Soutěžní podmínky

(je to dlouhá nečitelná rutina, ale musí to tu být) 🙂

 

VÝSTAVY