Soutěž o vstup zdarma na glamour workshop

Chtěli byste se dozvědět, jak fotografovat glamour a jak udělat postprodukci?

Zúčastněte se soutěže, kterou pořádají Digineff.cz a Ateliér fotografické praxe, a získejte vstup na workshop zcela zdarma.

Stačí splnit následující tři kroky a my vybereme dvanáct z přihlášených, kteří se budou moci workshopu zcela zadarmo zúčastnit.

  1. Staňte se fanouškem Digineffa a AFOP na Facebooku.
  2. Sdílejte status o této soutěži na svých facebookových stránkách.
  3. Na email info@afop.cz zašlete fotografii na téma „Portrét v přirozeném prostředí“.

Uzávěrka této soutěže je 16. dubna 2014.

Workshop se uskuteční o týden později, tedy 22. dubna 2014 od 9 do 18 hodin v prostorách ateliéru společnosti Digifoto na Pankráci a ve společnosti EIZO.

V dopoledních hodinách na vás budou čekat dvě krásné modelky na dvou ateliérových pódiích a pod vedením pana Ondřeje Neffa si vyzkouší objektivy společnosti Carl Zeiss a zároveň světla společnosti Studiové blesky.

V odpoledních hodinách se přesunete do sídla společnosti EIZO v pražském Karlíně, kde získáte průpravu v postprodukci fotografií pořízených v dopoledních hodinách. Dozvíte se také o kalibraci monitorů jako takových. Každý účastník workshopu bude mít k dispozici vlastní počítač.

Veškeré úpravy budou probíhat na nejnovějších monitorech EIZO (a zároveň na ně dostanete případnou slevu 7 procent na nákup).

Poznámka redakce: Běžně podobné workshopy stojí řádově mezi dvěma až pěti tisíci korunami. Díky sponzoringu zúčastněných firem však můžete znalosti o fotografování glamour a následné postprodukci na profesionálních monitorech získat zcela zdarma.

VÝSTAVY