Setkání fotografů. Tomki Němec, Robert Vano, Lenka Hatašová

setkani-fotografu-2015

Již 23. ročník této populární akce se bude konat koncem listopadu v Praze.


Celodenní setkání pořádá server FotoAparat.cz a fotografická škola FotoInstitut.cz a je určena všem zájemcům o fotografování. Na své si totiž přijdou začátečníci i profesionální fotografové. Celý den se v kulturním centru Zahrada v Praze na Chodově budou konat přednášky profesionálních fotografů, prezentace, fotoworkshopy, poradny, soutěže o zajímavé ceny a další doprovodný program.

setkani-fotografu-28-11-2015

Světoznámý fotograf Robert Vano vás seznámí se světem portrétu, aktu a módní fotografie.

Přední český dokumentarista a fotoreportér Tomki Němec (rozhovor s ním jsme publikovali ve FOTO 7 (poštovné a balné zdarma), vám bude vyprávět nejen o fotografování Václava Havla.Vzhledem k tomu, že Tomki Němec nepřednáší příliš často, máte unikátní příležitost přijít si si jej osobně poslechnout.

Lenka Hatašová vám předvede, jak fotí stylizované portréty celebrit.

Petr Bambousek vám na své přednášce přiblíží wildlife fotografii a s Pavlem Krásenským proniknete do tajů makrofotografie.

Od Andreje Macenauera se na jeho přednášce naučíte, jak fotografovat krajinu a uvidíte jeho nový soubor fotografií ze zakázané oblasti Šumavy.

Kdo neznáte techniky portrétu „low-key a high-key“, můžete se je naučit na workshopu Kamila Vargy.

Pokročilé ovládání zrcadlovky a vlastnosti objektivů vám přiblíží Petr Koritina a Jakub Súkeník, redaktoři FotoAparát.cz.

Prohlédnout si krajinářský svět prostřednictvím fotografií můžete s Helenou Macenauerovou na její přednášce „Krajina na cestách“. A to není všechno…

Všechny přednášky a doprovodný program jsou v ceně vstupného, které je po registraci na  jen 250 Kč na celý den. (Jediné tedy, za co si případně připlatíte, budou specializované workshopy.)

…………………………………………………………………………………………………………………………………………
23. celorepublikové Setkání fotografů
Kdy: sobota 28. listopadu 2015 od 9 do 19 hod.
Kde: KC Zahrada, Malenická 1784/2, Praha 4 – Chodov
Cena: 250 Kč po registraci

VÝSTAVY