Prolistujte si FOTO 1/12 on-line!

foto-2012-01-024

Nový časopis FOTO vzbudil ohromný ohlas už dávno předtím, než jeho příznivci vůbec spatřili titulní stranu, nemluvě o možnosti nahlédnout do jeho nitra. Nyní je tady ten okamžik. Představujeme vám naše dílo, jehož přípravám jsme se usilovně věnovali po několik dlouhých týdnů. V režii Tomáše Hlivy vznikl časopis, na který jsme opravdu hrdí. Přinášíme vám ty nejlepší fotografie od českých i světových autorů, spoustu rozhovorů, tipů, návodů, postřehů… s maximálním důrazem na samotnou fotografii, přičemž nezapomínáme ani na tolik nezbytnou techniku.

Dubnové FOTO obsahuje spoustu známých a možná i méně známých jmen. Najdete mezi nimi vítěze prestižních soutěží World Press Photo, Czech Press Photo, nejlepší snímky z Paris Photo a vedle toho nadějné české talenty, třeba Simonu Smrčkovou nebo Natálii Benešovou. Věnujeme se fotografii umělecké, stejně jako komerční. Náš časopis je tu od toho, aby spojoval všechny a všechno, co se pojí s kvalitní fotografií. Potkáte zde typickou českou ženu Dany Kyndrové, stejně jako vyzývavě prosté modelky z kalendářů Pirelli. Zrecenzujeme zajímavý kompakt i digitální zrcadlovku nejvyšší třídy. Své místo u nás má digitální čip i kinofilm. Pomůžeme vám zorientovat se ve výběru techniky — tentokrát jsou to stále populárnější „bezzrcadlovky“. Nabídneme vám tipy, jak lépe fotit, které si nevycucá od stolu všehoschopný redaktor, nýbrž takové, jež pocházejí ze skutečné praxe a napíšou je na slovo vzatí odborníci. Upozorníme vás na výstavy i nejlepší knihy o fotografii. Zkrátka a dobře, nabídneme vám všechno, co si jen dokážete představit pod slovem FOTO.

Náš časopis je tu pro vás. Bude vám natolik nablízku, nakolik blízcí budete vy jemu. Spojte se s námi, posílejte nám své postřehy, nápady, upozorněte naším prostřednictvím na svoji vlastní tvorbu nebo výstavu. Nemáme žádné hranice. A až se ponoříte do zkoumání přiložených náhledů z aktuálního čísla, mějte na paměti, že v něm toho je mnohem, mnohem víc. Odhalujeme zde totiž pouhý zlomek jeho obsahu…

 

 

 

Předplaťte si FOTO

Právě a jen nyní máte možnost objednat si roční předplatné časopisu FOTO za pouhých 490 Kč. To je celkem více než tisíc stran prvotřídních fotografií, ale taky recenzí techniky a praktických rad, jak lépe fotografovat.

Objednávka přes náš web vám nezabere ani dvě minuty.

 

VÝSTAVY