Vychází květnové vydání magazínu FOTO

obalka_mala

Nové FOTO 11 počínaje dnešním dnem v prodeji na 3700 místech včetně Centra FotoŠkoda, PolaroidLove, Czech Photo Gallery, Moravské galerie v Brně, Leporela a nově i v Leica Gallery Prague.

Pokud jste dosud vyjížděli za fotografií z prostředí vašeho bydliště, pak vězte, že i městské kulisy a především život v nich mohou být pro vaši fotografickou tvorbu tím nejoriginálnějším modelem. Nadchnou vás Imrich Veber s dokumentárním cyklem z prostředí evropských velkoměst, Jan a Veronika Cágovi s projektem Brownfields, mimozemsky naladěný Marek Detko, polský rodák, autor titulní fotografie Martin Stavars, toulající se po mnohamilionových světových megapolích, nebo Vladimír Birgus, kterého můžete nově objevit nejen stran jeho bohaté publikační, pedagogické a kurátorské činnosti, ale i prostřednictvím jeho vlastní fotografické tvorby.

V části Fotorádce pak na vás čeká mimo jiné velké téma – vše o fotografování svateb s jedním velkým námětem na diskuzi: Je svatební fotograf opravdu tak lukrativní povolání?

 

Z dalšího obsahu se můžete těšit na:

Fotostory – Dagmar Vyhnálková

Největší panoramatická fotografie světa

Galerie – Ivana Vostřáková

Talent – Veronika Markovičová

Ikona – Martha Cooper

Výstava Vnitřní okruh

Fotojatka – netradiční fotografický festival

Jiří Turek: cityLab

Photogenia – převod fotografie do odstínů šedé

Rady odborníků jak vylepšit vaše snímky

Recenze: Lytro, Samsung NX300, 4/3 objektivy Olympus

Přehled novinek ze světa fotografické techniky

 

Preview FOTO 11 v náhledové kvalitě najedete zde:

http://issuu.com/casopisfoto/docs/issuu_11

VÝSTAVY