Představivost vládne světu. Do 31. srpna přihlaste své fotografie

soutěž

Tématem letošního ročníku soutěže Nikon Kalendář je tentokrát „Představivost vládne světu“.

V první etapě soutěže mohou zájemci nahrát do veřejné galerie své fotografie, a v druhé fázi proběhne tipovací soutěž. Chcete-li se zapojit, máte příležitost do 31. srpna 2015. Své snímky nahrávejte na soutěžním webu www.nikon-kalendar.cz.

Tipovací soutěž začíná 1. září a úkolem tipujících bude odhadnout, které fotografie vybere odborná porota jako vítězné – výherce tipovací soutěže získá poukaz na nákup fototechniky v hodnotě 10 000 Kč.

Celkem padesát semifinálových fotografií, vybraných porotou v čele se Stanislavem Pokorným, předsedou Asociace profesionálních fotografů ČR, bude veřejnosti představeno během vyhlášení výsledků dne 11. listopadu 2015 v pražském hotelu Holiday Inn.

A poté se budete moci na fotografie začátkem roku 2016 přijít podívat do Nikon Photo Gallery v Praze.

Dvanáct finálních fotografií bude součástí kalendáře, který vydá společnost Nikon v limitovaném vydání a vydraží je pro dobrý účel. Výtěžek z dražby kalendáře věnuje Nikon Domovu pro zrakově postižené Palata na úhradu nákladů spojených s obnovou orientačního systému pro slabozraké a nevidomé v prostorách zařízení.

casopis-foto-nikon-kalendar-krest-kalendare

Momentka ze křtu kalendáře pro rok 2015. Na snímku zleva: Prof. MUDr. Jan Starý, DrSc., Eva Čížková, marketingová ředitelka Nikon, Pavel Marek, generální ředitel Nikon, Vendula Svobodová, prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje, Jitka Sluková, moderátorka. [Foto: Libor Jiřinec, via Nikon-kalendar.cz]

VÝSTAVY