Photo Annual Awards: fotografická soutěž o 500 dolarů zahajuje

Ivana Jašminská, ze série Stmívání

Fotografická soutěž Photo Annual Awards, která je známá svými vítězi z řad světových fotografických legend, ale i skvělými fotografiemi veřejnosti neznámých tvůrců, vstupuje již do svého třetího ročníku. Pokud chcete, aby se vaše fotky objevily vedle těchto fotografických es, je nejlepší čas zaslat své nejlepší fotografie.

Pro koho a o co se soutěží

Opět jako v minulých letech se soutěží o zajímavou částku v dolarech a navíc letos jako překvapení připravila PAA zcela nové webové stránky, kde najdete všechny informace v moderním grafickém kabátě.

Photo Annual Awards je soutěží pro všechny fotografy. Není důležité, z jaké jste země, jestli máte nebo nemáte licenci a nebo dokonce, jste-li muž nebo žena a fotíte humanistické projekty nebo jen zobrazujete svůj vnitřní svět. Podstatné v této soutěži je jediné: zda máte dobré fotografie.

Organizátoři doufají, že letos mezi přihlášenými spatří i někoho ze čtenářů časopisu FOTO. Čeští fotografové se ještě nikdy v soutěži neztratili. V minulém ročníku celou soutěž mimochodem jedna česká fotografka dokonce vyhrála – Ivana Jašminská a její série Stmívání.

Ivana Jašminská, ze série Stmívání

A jako poděkování vám, čtenářům našeho časopisu, vyjednali jsme pro vás slevu 50% z účastnického poplatku. Kupón naleznete v našem tištěném dubnovém vydání. Teď si jen poznamenejte: poslední datum pro zaslání fotografií je 12. 4. 2013.

 

VÝSTAVY