casopis-foto-dvoustrana-F26_1200px

Nové FOTO — 423 gramů čisté fotografie

casopis-foto-listujeme-1

Původní obsah časopisu FOTO zůstává. Před vašima očima se však mění jeho podoba— a to především v duchu maximální úcty k otištěným fotografiím. S láskou k tradičnímu pojetí vnímání fotografie coby artefaktu, nikoliv pomíjivého shluku obrazových bodů na elektronických zobrazovačích, dbáme v časopise také na typ použitého papíru. Změnu pocítíte nejen ve vyšší gramáži listů, ale také v jejich větším počtu, který se snažíme využít — podobně jako ve fotografických publikacích či portfoliích — k nerušené prezentaci samotných fotografií. 

Myslíme si, že má-li existovat časopis jako platforma pro sdělení a uchování informací, pak výhradně jako klidné místo prosté všudypřítomného vizuálního šumu a nevkusu.

Chceme se podílet na utváření zdejší fotografické komunity, proto magazín FOTO nabízíme v rámci předplatného a v přímém prodeji s výraznou slevou.

Připravili jsme pro vás také exkluzivní možnost, jak podpořit nejen časopis, ale i samotné fotografy, a to prostřednictvím u nás naprosto ojedinělé nabídky prodeje profesionálních tisků. Darujte autorskou fotografii jednoduše zde.

Ochutnávka

 

https://issuu.com/casopisfoto/docs/casopis-foto-magazine-foto-czech-is/28?e=6469851/30000297

Časopis FOTO zakoupíte za výhodnou cenu přímo v našem e-shopu.

 

VÝSTAVY