Objednejte si FOTO 15 a druhý den jej máte doma

casopis-FOTO-15-feat-200x130

Sháníte časopis FOTO a nemůžete jej v trafice najít? Předplácet se Vám jej nechce? Máme pro vás novou službu. Objednejte si jednotlivý výtisk, zaplaťte jej (bankovním převodem nebo platební kartou) a za jeden či dva dny můžete mít časopis bez shánění přímo doma (nebo v kanceláři).

  • Neplatíte žádné balné či poštovné.
  • Cena je stejná jako ve volném prodeji.
  • Doba doručení je do druhého pracovního dne, pokud se nám peníze od vás na účtu objeví do 10:30 hod. dopoledne. Odpoledne časopis expedujeme a druhý den si jej už můžete číst.

Při platbě kartou použijte prosím tento objednávkový formulář. Platba je obratem realizována přes Paypal (pro vás je platba bez poplatků, Paypal poplatky jdou za námi).

Technické detaily:

Víkendové objednávky jsou expedovány v pondělí.
Časopis posíláme v bublinkové obálce, takže by měl výtisk přijít „jak v bavlnce“.

Patnácté vydání časopisu FOTO je tradičně nabité „čerstvým zbožím“ v podobě nejnovějších zpráv ze světa fotografie, autorských portfolií, rozhovorů, výstav, ale i recenzí nejnovějšího fotografického vybavení a rad a tipů, jak vylepšit vaše snímky.

S novým číslem vyhlašujeme další velkou fotografickou soutěž s firmou Fujifilm o ceny v hodnotě 85 000 Kč na téma Autoportrét. Kompletní pravidla a podmínky soutěže najdete v časopise.

casopis-foto-15-w320

obálka časopisu FOTO 15

casopis-foto-15-backstage

VÝSTAVY