Edice FOTO

Ve spolupráci s profesionálním tiskovým studiem FOTOGRAFIKS jsme pro vás připravili unikátní možnost pořídit si za dostupnou cenu limitované autorské fotografie na profesionálním archivním papíře.

Chceme vydávat kvalitní fotografický magazín, který reaguje na aktuální události, objevuje mladé autory, prezentuje fotografie v souvislostech, je živý a komunikuje s ostatními fotografy. Chceme se podílet na kultivaci zdejší fotografické scény — chceme podporovat začínající i zkušené autory v jejich tvorbě. Chceme vám nabídnout možnost, abyste se přidali i vy a šli do toho s námi.

Jak se můžete zapojit? Jednoduše. Cena jednotlivých tisků není číslo, se kterým bychom chtěli jakkoliv obchodně spekulovat. Náklady na výrobu jednoho konkrétního tisku činí 550 Kč. Zbytkem celkové částky za fotografii podporujete z poloviny konkrétního fotografa, z poloviny vydávání magazínu.

Garantujeme, že každá fotografie v naší exkluzivní edici bude dostupná nejvýše v počtu dvaceti kusů. Každý tisk je opatřen razítkem Edice FOTO a číslem.

Profesionální tisk v archivní kvalitě na papír Hahnemühle PhotoRag Satin (100% bavlna, lakovaný povrch) zajišťuje studio Fotografiks, které je vybaveno nejmodernějšími technologiemi a s archivními tisky má bohaté zkušenosti.

V případě zavedených autorů máte skvělou příležitost pořídit si fotografie za několikanásobně nižší cenu, než jakou nabízejí sami v privátním prodeji.

Ať už si zakoupenou fotografii uložíte do archivu, pověsíte na stěnu, nebo někoho potěšíte vkusným a smysluplným dárkem — děkujeme vám za vaši podporu.

Tomáš Hliva, šéfredaktor časopisu FOTO

FOTOGRAFIKS

Specialisté na digitální zpracování obrazu pro profesionální fotografy, galerie a muzea, architekty, grafiky, designéry a studenty uměleckých oborů. Digitální tisk fotografií a grafiky, od pohlednicového formátu po realizace rozsáhlých výstav.

www.fotografiks.cz