casopis-foto-edice-foto-26-uvod-w1200

Jindřich Štreit u vás doma

casopis-foto-edice-limitovana-printy26_Streit

Sbírejte či darujte fotografie renomovaných, ale i talentovaných začínajících autorů. V rámci Edice FOTO za exkluzivní jednotnou cenu. Na špičkovém archivním papíře, s unikátním číslem a razítkem, s doručením až k vám.

Chceme vydávat kvalitní fotografický magazín, který reaguje na aktuální události, objevuje mladé autory, prezentuje fotografie v souvislostech, je živý a komunikuje s ostatními fotografy. Chceme se podílet na kultivaci zdejší fotografické scény —chceme podporovat začínající i zkušené autory v jejich tvorbě. Chceme vám nabídnout možnost, abyste se přidali i vy a šli do toho s námi.

Jak se můžete zapojit? Jednoduše. Výsledná cena jednotlivých tisků není číslo, se kterým bychom chtěli jakkoliv obchodně spekulovat. Náklady na výrobu jednoho konkrétního tisku činí 550 korun.

Zbytkem částky podporujete z poloviny autora snímku, z poloviny vydávání magazínu, jehož náklady na mimořádný obsah, grafiku a tisk v tuto chvíli dotujeme.

Nechceme, abyste kupovali zajíce v pytli — proto se výběr jednotlivých fotografií odvíjí od obsahu konkrétního čísla a navazuje na něj. Nechceme, aby se špičková kvalita tisků „utopila“ v množství. Rádi bychom, aby snímky časem nabyly sběratelské hodnoty.

Proto garantujeme, každá fotografie v naší speciální edici bude dostupná nejvýše v počtu dvaceti kusů. Každý tisk bude navíc opatřen razítkem Edice FOTO a unikátním číslem.

Tiskneme v archivní kvalitě ve spolupráci se špičkovým studiem Fotografiks na papír Hahnemühle PhotoRag Satin (100% bavlna, lakovaný povrch). V případě zavedených autorů máte skvělou příležitost pořídit si fotografie za výrazně nižší cenu, než jakou nabízejí sami v privátním prodeji.

I těmto tvůrcům tedy patří v této snaze o podporu komunity fotografů pro fotografy velký dík — stejně jako vám, ať už si zakoupenou fotografii uložíte do archivu, pověsíte na stěnu v ateliéru nebo doma, či někoho potěšíte vkusným a smysluplným dárkem.

[stag_button url=“http://www.casopis-foto.cz/edice“ style=“black“ size=“medium“ type=“normal“ target=“_self“ icon=“chevron-circle-right“ icon_order=“before“]Podívat se[/stag_button]

Podívejte se na fotografie

Objednat lze přímo v našem e-shopu

Edice FOTO / 26

VÝSTAVY