Hledáte toho pravého fotografa? Navštivte NEJfotograf.cz

nejfotograf-logo2

Portálů, věnujících se fotografii, je na českém internetovém poli spousta. NEJfotograf.cz se od nich odlišuje tím, že je komfortním služebníkem pro profesionály, fotografické nadšence i obyčejné smrtelníky, které nebaví hledat ve všeobecných vyhledávačích toho vyvoleného fotografa, kterému se svěří.

Myšlenka vytvořit portál Nejfotograf.cz se zrodila na přelomu roků 2010/2011. Následovaly běžné úkony, ucelení myšlenky, grafické podklady atd. Na podzim roku 2011 se přes množství nezdarů daří myšlenku realizovat a portál spustit na stránkách www.nejfotograf.cz. Na přelomu jaro/léto 2012 je spouštěna nová verze NEJfotograf.cz.

Co vám NEJfotograf.cz nabízí?

Hlavním cílem portálu je běžnému uživateli usnadnit výběr kvalitního fotografa a dosáhnout tak požadované kvality díla (mnohdy i ceny díla). Jednoduchým způsobem lze zadat poptávku fotografických služeb a oslovit tak více fotografů snadno a efektivně. Fotografům pak portál slouží jako zajímavá možnost propagace svých dovedností, svých služeb, svého ateliéru. Přínos nových zakázek si mohou zajistit pružným reagováním na zmíněné poptávky.

V současné době se na portále prezentuje již více jak tisíc fotografů, jejichž fotografické práce jsou řazeny do několika tematických galerií. Nová verze portálu se i přes svou krátkou existenci těší velké, stále stoupající návštěvnosti. Výborně si stojí také z pohledu předních českých vyhledávačů (Google, Seznam), kteří tento portál pozitivně hodnotí a řadí jej tudíž na přední místa.

Pohled do budoucnosti

Do budoucna se NEJfotograf.cz chce profilovat jako inspirace a rádce všem lidem, kteří fotografií žijí. Na našich stránkách naleznete články věnované osobnostem fotografie, pohledům do tvůrčích dílen současné výtvarné generace a radám v oblasti postprodukce fotografie. Touto sekcí vás bude provázet mladá studentka fotografie Eliška Fischerová, která se může pochlubit několika fotografickými cenami (mezi nejvýznamnější patří Canon Junior Award z Czech Press Photo a následná nominace na Joop Swart Master Class World Press Photo. Její práce naleznete také na www.khiria.com.

Připravuje se také řada vylepšení a dalších služeb, které budou včas zveřejněny.

Fotograf Ivana Mošnová - Fotoateliér S láskou - Jablonec nad Nisou

 

Fotograf Daniel Farkaš /Foto&Graphic/- dnf.cz - Jablonec nad Nisou

VÝSTAVY