#FotoSkodaFest je v polovině. Už jste na něm byli? Workshopy, výstavy, technika, slevy.

centrum-fotoskoda-fotoskodafest-podzim-2015-150x150

Renomonované značky jako Leica, Nikon, Canon, Fujifilm nebo Swarowski. Fotografický festival je v polovině. Až do neděle 15. listopadu se přijďte podívat se na technické novinky.

Zkoumat, testovat a osahávat můžete v průběhu celého tohoto týdne až do neděle 15. listopadu.

Pro zájemce o fotografii je připraveno více než 80 přednášek, workshopů a firemních prezentací.

Představení novinek Leica

Společnost Leica nedávno představila svoji první full-frame bezzrcadlovku Leica SL Typ 601, je ohromující, přijďte se na ni podívat. Leica SL exkluzivně v Centru FotoŠkoda skladem.

DXO One

Mahmod Abbas představil revoluční fotoaparát DXO One, který zaujme už svým vzhledem, kapesní velikostí a v neposlední řadě kvalitou snímků. Přijďte se dozvědět více o zařízení, které minimálně Apple foto nadšencům změní jejich přístup k mobilnímu telefonu či tabletu. DXO One exkluzivně v Centru FotoŠkoda.

Nové objektivy Zeiss Milvus

Pavel Kozdas, ambasador značky Zeiss, představí společně se zástupcem firmy Andreasem Bogenschützem nové objektivy Zeiss. Na programu je Zeiss  Focení modelky v přirozeném světle a Fotografujeme moderní architekturu!

Středoformátová fotografie s Pentaxem 645Z

Přednáška s možností vyzkoušet si středoformátový Pentax 645Z se bude týkat seznámení s dominantními technickými parametry kamery a jejich srovnání se stávající středoformátovou nabídkou. Uslyšíte dosavadní zkušenosti přednášejícího s provozem kamery a jeho fotografické zážitky, kterého ho nadále ovlivňují.

Wild Life Digiscoping – Swarovski Optik

Pojem digiscoping značí spojení fotoaparátu s optickým přístrojem, jako je například mikroskop nebo dalekohled. Díky této metodě jsme schopni zachytit velmi plachá zvířata na desítky i stovky metrů.

Základní metody kalibrace na monitorech Eizo

Naučte se nejčastější metodiky kalibrace na monitorech Eizo, a to prohlížení fotografií na webu nebo přímo na fotografické předloze. Kalibraci vám vysvětlí Antonín Charvát, který je ředitelem společnosti EIZO pro Českou a Slovenskou republiku.

SONY Full Frame fotoaparáty A7RII, A7SII a objektivy ZEISS

Pokud vás nebaví s sebou nosit těžké zrcadlovky, ale přitom byste chtěli podobnou kvalitu v menších rozměrech, přijďte se seznámit s profesionální řadou full frame fotoaparátů s výměnnou optikou SONY A7. Zaměření technické přednášky bude především na novinky A7RII, A7SII a objektivy ZEISS určených pro SONY A7 – Loxia a Batis.

Jak si vybavit vlastní fotostudio – Fomei

René Tomaides a Ondřej Vrabec, specialisté ze společnosti Fomei, vám poradjí, jak si vybavit svůj vlastní ateliér. Provedou vás možnostmi ateliérového vybavení pro začínající i pokročilé. Seznámí vás s jednotlivými složkami fotostudia a poradí vám, s jakým vybavením fotografovat portréty, celé postavy či produkty na eshop.

 

Přijďte na festival, užívejte si workshopy a přednášky a využijte slev. Co pro vás Centrum FotoŠkoda připravilo?

  • 5% slevu na nákup zboží, která je platná do 22. 11. 2015
  • 15% slevu na veškeré fotografické služby, která je platná do 15. 11. 2015
  • ke vstupence na FotoŠkoda FEST získáte 100 Kč slevu na jakýkoliv nákup v Centru FotoŠkoda

fotoskoda-fotofest-1446643699-akcninabidka-499x411

VÝSTAVY