Fotografické setkání Výklopník 2014

2

V sobotu 26. 7. 2014 od 17 hodin pořádá Občanské sdružení Fotokošt ve spolupráci s Rejdařstvím pod Výklopníkem u Sudoměřic pátý ročník letního fotografického setkání „VÝKLOPNÍK 2014“.

Fotografie na téma hobby neboli KONÍČEK aneb kdo si hraje, nezlobí, které letos zaplní prostory Výklopníku, představí potěšení, libosti, libůstky, záliby, obliby, choutky, činnosti, kterým lidé věnují svůj volný čas. Koníček je vášní i závislostí, je to možnost seberealizace i ventilace vnitřních přetlaků, kde ziskem je duševní klid, uspokojení a štěstí.

Chcete-li se jako fotograf zúčastnit této akce a máte-li zajímavé fotografie spadající do široce pojatého tématu hobby neboli „Koníček“:

Oddech / od náročné práce, klid, stabilita

Kompenzace / odvrácená stránka naší osobnosti

Identita / vnímání sebe samého jako „blázna“ z jakéhokoli důvodu, extrémní sport atd.

Nostalgie / sběratelé

posílejte je do 11.7.2014 na email fotokost@seznam.cz.

Výklopník je letos otevřený všem nápadům pro vaši realizaci na instalaci. To znamená, že instalace fotografií je možná nejen v prostoru výstavním ve Výklopníku, ale i mimo něj, most přes vodu, sloupy, stromy, ostrůvek, bufet, voda, cesta, dlažba … A i když nebudete sami vystavovat, můžete se 26.7.2014 v 17 hodin stavit na dlouhé zahájení, opékání prasátka, košt vína a slivovice, plavbu na loďkách po Baťáku, koupání, hudbu, tanec a zpěv. Tento rok budou také soutěže, o nejlepší dvojici v plavbě na kánoi kolem ostrůvku, skok přes vodu a jízda na koníčkovi. Ubytování na stejném místě v tábořišti na ostrůvku ve vlastním spacáku a stanu.

Akce se koná zde: www.vyklopnik.er.cz

 

VÝSTAVY