FOTOEXPO 2015. Co vás čeká v sobotu?

fotoexpo-2015-300x250

Třetí ročník veletrhu a festivalu současné fotografie FOTOEXPO startuje 17. října 2015 v Národním domě na pražských Vinohradech. Padesát prezentovaných značek, více než třicet přednášejících a čtyřicet audiovizuálních projekcí, přednášek a workshopů.

Kdo vás čeká a nemine?

V ceně základního vstupného je opět velké množství lákadel. Hlavní přednáškový sál nabídne audiovizuální projekce Martina Imana, Tomáše Třeštíka, Václava Sojky,Terezy z Davle, Sáry Saudkové, Zdeňka Lhotáka nebo Martina Kozáka. Proběhne slavnostní vyhlášení vítězů fotografické soutěže Fototalent a vystavovatelé představí to nejžhavější ze své nabídky.

Těšit se můžete také na blok přednášek a prezentací, na kterých se dozvíte jaké je to fotit koncerty, dobrodružné cesty, příběhy v ulicích, sportovní výkony, šperky a architekturu. Odborníci vás seznámí s novými trendy ve fotografické technice, ať už v podání Ondřeje Neffa nebo Tomáše Svobody. Partneři a vystavovatelé připravili intenzivní fotografické školy, na kterých si přijdou na své jak začátečníci, tak pokročilí uživatelé fotoaparátů.

casopis-foto-fotoexpo-2015-header

Ve dvou sálech bude připravena největší prezentace fototechniky za poslední čtyři roky.

Zastoupeny budou značky jako:

Nikon, Canon, Fujifilm, Olympus, Samsung, Panasonic, Sony, Wacom, Phototools.cz, Avacom, Carl Zeiss, Eizo, Gitzo, Hoya, Lensbaby, Nissin, Tamrac, Tokina, Epson, Zoner Press, Fotolab.cz, Lytro, FrameXX, Synology, Joby, Lowepro, Velbon, Peak Design, Giotto, Hasselblad, Tamron, Tiffen, Photon Europe, Unibind, WD, Hi-Fi tisk, Fokapo, Zoner Photo Studio, 3DR, Yuneec, Dji, Walkera, E-flite, Foto Riegl, Fotonet.cz, ZBE, Chromira, LumixG, Genia Photo, Ilford, Rayfilm a další.

Chcete se dozvědět ještě více a prohloubit své znalosti? Inspirujte se na exkluzivních seminářích a workshopech.

Petr Pělucha poradí, jak se stát úspěšným svatebním fotografem. Vše o focení vašich zvířecích miláčků prozradí Antonín Malý a dokonalou fotografii jídla se naučíte na workshopu Zdeňka Lhotáka.

Chtěli jste vždy vědět, jak se fotilo v minulosti? Leoš Stehlík vás naučí historickou techniku.

Připraveny jsou také exkluzivní workshopy focení aktu a ženské krásy pod taktovkou Lukáše Dvořáka či Vlastimila Kuly.

Podrobné informace, placené workshopy najdete na www.fotoexpo.cz

Základní vstupenku za zvýhodněnou cenu zakoupíte v předprodeji za 250 Kč. Předprodej vstupenek zajišťuje GoOut.cz.

VÝSTAVY