aplikace-ZetSet-zstudio-zlin-casopis-foto-w1200

Fotoaplikace pro lenochy

aplikace-ZetSet-zstudio-zlin-casopis-foto-w1200

Najít v poštovní schránce tištěnou pohlednici vždycky potěší. Ale poslat takovou pohlednici, navíc třeba ze zahraničí, kdy se trápíte s výběrem samotné pohlednice, sháněním známky a hledáním poštovní schránky, to už je horší. A určitě se vám taky stává, že pořádek ve fotkách v mobilu nebo ve fotoaparátu stále odkládáte a nakonec se k tomu nikdy nedostanete.

Obě tyto činnosti teď zvládnete jednoduše z křesla, lehátka na pláži, z cesty dopravními prostředky… zkrátka odkudkoli.

Mobilní aplikace ZetSet umí posílat tištěné pohlednice a fotoknihy z vlastních fotografií.

Fotky vložíte přímo z mobilu, ale třeba i z Facebooku, Dropboxu nebo Instagramu. Posílání pozdravů z různých výletů a dovolených, vánočních, novoročních, narozeninových a jiných přání je tak záležitostí několika málo minut a nabízí pohodu při tvorbě i odesílání.

Pohlednice s vlastními fotkami bude vždy originál! Podobně vytvořená fotokniha k vám může dorazit hned po návratu z dovolené a příbuzným tedy nemusíte ukazovat fotky ve svém mobilu.

Aplikace ZetSet má jednoduché intuitivní ovládání, příznivé ceny a kvalitu výsledného tištěného produktu. U pohlednic je bonusem mnoho příjemných doplňků a zpestření, jako je například výběr z jedenácti grafických rozložení na pohlednici, možnost nahrání vlastní fotografie i do poštovní známky nebo vytvoření vlastnoručního podpisu přes kreslící plátno obrazovky.

Posílat přes ni lze pohlednice nejen v rámci Česka, ale i ze nebo do kteréhokoli místa na světě. Navíc nabízí i komfort šesti jazykových mutací.

Díky mobilní aplikaci si jen vyberete vlastní fotografie, zadáte adresu příjemce (nebo vložíte kontakty z adresáře mobilu), text pohlednice a odešlete. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu.

Tvorba fotoknih je neméně rychlá a jednoduchá. Po výběru 12 až 60 fotografií je aplikace automaticky nahraje do fotoknihy, připojí k nim popisky načtené z GPS pozice fotky, vybere vhodný typ vazby a může být hotovo.

Samozřejmě lze vše ještě upravovat – včetně pořadí a popisek fotografií. Fotokniha tedy vytvoříte během několika málo minut a zasílána je v dárkovém balení.

Rozhodně doporučujeme k vyzkoušení. Aplikace je totiž ke stažení zdarma, a to pro Android a iOS.

Více o aplikaci na www.zetset.cz

VÝSTAVY