FOTO 20 je na světě

casopis-foto-20-magazin-obalka

Právě vyšlo 20. vydání časopisu FOTO.

Dvacáté FOTO je na světě a mnozí z vás si jistě všimli prodlevy, která novému vydání časopisu předcházela. Důvod je prostý – časopis FOTO není masovým produktem velkého vydavatelství. Je především aktivitou fotografů-nadšenců, kterým záleží nejen na bezvadné formě, ale také na kvalitním obsahu akcentujícím samotnou fotografickou tvorbu.

Časopis FOTO je kulturním počinem, pokusem o seriózní revue pro komunitu podobně smýšlejících čtenářů, pro něž je fotografie nejen koníčkem či profesí, ale i prostředníkem zájmu o společnost a dění kolem nás.

casopis-foto-20-magazin-obalka

casopis-foto-vydani-20-strany04+05

Přijměte prosím naši omluvu za prodlevu mezi jednotlivými čísly a staňte se součástí projektu FOTO i vy. Podílejte se na kultivaci české fotografické komunity a spoluvytvářejte s námi prostor pro prezentaci kvalitní české a samozřejmě i světové fotografie. Stačí, když o nás dáte jednoduše vědět svým kolegům, doporučíte nás, objednáte si předplatné.

Předplatné nyní představuje šest vydání časopisu FOTO ročně. Jednak nejsme schopni v tak malém týmu připravovat se stejnou kvalitou magazín v měsíčním rytmu, jednak si myslíme, že kvalitě obsahu formát dvouměsíčníku naopak prospěje.

Pokud máte časopis již předplacený, o svá vydání samozřejmě nepřijdete – jen prosím počítejte s tím, že vám jednotlivá čísla budeme doručovat vzhledem k této změně v adekvátním časovém horizontu.

Budeme rádi, když nám zůstanete nakloněni a třeba dáte i vědět, v jaké podobě byste se s časopisem FOTO chtěli setkávat i nadále. Bez vás to zkrátka nepůjde. Pište cokoliv vás trkne na tomas.hliva@casopis-foto.cz, váš nápad se neztratí.

[iphorm id=“6″ name=“vzkaz-redakci“]

VÝSTAVY