Flickr nabízí 1 TB prostoru zdarma pro každého

Nový vzhled photostreamu, přehledu všech vašich fotografií

Populární fotogalerie a úložiště obrazových souborů Flickr.com výrazně inovuje. Kromě nového uživatelského rozhraní nabízí i obří úložný prostor o velikosti 1 terabyte (TB) pro každého.

Co je nového?

Nové webové prostředí je modernější a atraktivnější a klade větší důraz na samotné fotografie. Fotografie již po prvním kliknutí zabírají celou plochu okna, až teprve po odscrollování dolů najdete doplňkové informace jako je EXIF, komentáře a podobně.

Hlavni strana. Vpravo nahoře reklama

Nový vzhled photostreamu, přehledu všech vašich fotografií

Obrovský úložný prostor můžete využít jak pro fotografie – maximální velikost jednoho snímku 200 MB, tak pro videa – maximální délka videa 3 minuty, a je poskytován všem uživatelům včetně majitelů neplacených účtů. Aby se to Flickru vyplatilo, zavádí na stránkách reklamu. Zatím se zobrazuje jen na úvodní stránce, ale můj tip je, že nezůstane jen u toho.

Detail fotografie přes celé okno

Placené účty

Co když si zakoupíte placený účet? Místo původního Pro účtu Flickr nabízí dva nové: Ad Free, jak název napovídá, odstraní reklamy a přijde na 50 USD ročně, Doublr za 500 USD ročně nabídne dvojnásobnou kapacitu, tedy 2 TB.

Flickr na mobilech

Změny se dočkala i mobilní aplikace Flickr pro Google Android. Aplikace pro iOS a Windows Phone zatím zůstávají ve starém kabátě.

Flickr pro Android

VÝSTAVY