Viki Kollerová <br/> EDICE FOTO / 32Viki Kollerová
EDICE FOTO / 32
Klikněte pro zvětšení

Viki Kollerová
EDICE FOTO / 32

2 500 

  • Viki Kollerová
  • Zlý rádce, autoportrét, 2013
  • limitovaná edice 20 kusů
  • 54 x 36 cm
  • Hahnemühle PhotoRag Satin
  • posíláme v tubusu jako pojištěný balík do ruky (balné a poštovné celkem 200 Kč bude připočteno v závěru objednávky)
  • zásilku dodáváme ode dne objednání (a zaplacení) do 14 dnů

  • edice obsahuje číslo výtisku „xx/20“ a razítko „Edice FOTO“

19 skladem

Popis produktu

Časopis FOTO pro vás ve spolupráci s profesionálním tiskovým studiem FOTOGRAFIKS připravil unikátní možnost pořídit si za dostupnou cenu fotografické tisky na kvalitním archivním papíře.

Chceme vydávat kvalitní fotografický magazín, který reaguje na aktuální události, objevuje mladé autory, prezentuje fotografie v souvislostech, je živý a komunikuje s ostatními fotografy. Chceme se podílet na kultivaci zdejší fotografické scény — chceme podporovat začínající i zkušené autory v jejich tvorbě. Chceme vám nabídnout možnost, abyste se přidali i vy a šli do toho s námi.

Jak se můžete zapojit? Jednoduše. Výsledná cena jednotlivých tisků není číslo, se kterým bychom chtěli jakkoliv obchodně spekulovat. Náklady na výrobu jednoho konkrétního tisku činí 550 korun.

Zbytkem částky podporujete z poloviny konkrétního fotografa, z poloviny vydávání magazínu, jehož náklady na mimořádný obsah, grafiku a tisk v tuto chvíli dotujeme.

Nechceme, abyste kupovali zajíce v pytli — proto se výběr jednotlivých fotografií odvíjí od obsahu konkrétního čísla a navazuje na něj. Nechceme, aby se špičková kvalita tisků „utopila“ v množství. Rádi bychom, aby snímky časem nabyly sběratelské hodnoty. Proto garantujeme, každá fotografie v naší speciální edici bude dostupná nejvýše v počtu dvaceti kusů. Každý tisk bude navíc opatřen razítkem Edice FOTO a číslem.

Tiskneme v archivní kvalitě ve spolupráci se špičkovým studiem Fotografiks na papír Hahnemühle PhotoRag Satin (100% bavlna, lakovaný povrch).

V případě zavedených autorů máte skvělou příležitost pořídit si fotografie za výrazně nižší cenu, než jakou nabízejí sami v privátním prodeji.

I těmto tvůrcům tedy patří v této snaze o podporu komunity fotografů pro fotografy velký dík — stejně jako vám, ať už si zakoupenou fotografii uložíte do archivu, pověsíte na stěnu v ateliéru nebo doma, či někoho potěšíte vkusným a smysluplným dárkem.

Tomáš Hliva, šéfredaktor časopisu FOTO

 

FOTOGRAFIKS

Specialisté na digitální zpracování obrazu pro profesionální fotografy, galerie a muzea, architekty, grafiky, designéry a studenty uměleckých oborů. Digitální tisk fotografií a grafiky, od pohlednicového formátu po realizace rozsáhlých výstav.

www.fotografiks.cz