Dražba fotografií pro Jedličkův ústav

Jan_Saudek_Hladovy_po_tvem_dotyku_1971-nahled

Nadace Jedličkova ústavu oslovila fotografy a fotografky a ve čtvrtek 25. února 2016 se koná v pražském Topičově salonu dražba 89 fotografií. Výtěžek bude věnován na podporu integrace lidí s tělesným postižením na pracovním trhu v rámci tranzitního programu grafického studia Maturus. Prohlédněte si fotografie, které se budou dražit. [imagebrowser id=3] Související výstava Cesta k radosti je přístupná již nyní – od 17. února až do 10. března 2016 na adrese Topičův salon, Národní 9, Praha 1. Vstup je zdarma. Návštěvní hodiny:

  • po, čt, pá: 10 – 17 hodin
  • út, st: 10 – 18 hodin
  • o státních svátcích a ve dnech pracovního klidu zavřeno

Dražba se uskuteční ve čtvrtek 25. února 2016 od 18.30 hod. v Topičově salonu. Aukční katalog vystavených položek je k nahlédnutí na webu nadace – http://nadaceju.cz/novinka/zapojte-se-do-drazby-a-podporte-nas/ Dražit můžete třemi způsoby:

  1. Máte-li zájem zúčastnit se dražby, zaregistrujte se na https://livebid.cz/register a poté se přihlaste se do aukce, počkejte na potvrzení vaší žádosti o účast v aukci a můžete dražit on-line.
  1. Chcete-li dražit po telefonu v průběhu konání aukce, tak se registrujte na https://livebid.cz/register, přihlaste se do aukce a počkejte na potvrzení vaší žádosti o účast v aukci, poté pošlete email na reditel@nadaceju.cz a požádejte o telefonickou účast v aukci. Vaše žádost bude potvrzena pořadatelem aukce, který vám v průběhu aukce zavolá a bude s vámi příslušnou položku dražit po telefonu.
  1. Dražby se můžete zúčastnit také osobně v Topičově salonu, ve čtvrtek 25. února od 18.30 hodin. K osobní účasti je potřeba se také zaregistrovat na https://livebid.cz/register, ale registraci je možné provést až na místě před zahájením dražby.

VÝSTAVY