Digineff: Soutěž 12 měsíčků – červencové kolo

soutez-digineff-12-mesicku-cervenec-2013-w550

Digineff.cz opět pořádá průběžnou celoroční soutěž, tentokrát nazvanou 12 měsíčků.

Po úspěchu loňské průběžné čtyřkolové soutěže přichází Digineff.cz s novou soutěží, pojmenovanou „12 měsíčků“. Jde o měsíční tematické cykly a od 1. července běží již její druhé kolo. Témata jednotlivých kol jsou značně volná a červencové téma jsem nazval „Měsíc rozbitých kolen“.

soutez-digineff-12-mesicku-cervenec-2013-w550

Podmínky účasti v soutěži

Podmínky účasti v soutěži jsou stejné jako loni – pro účast je třeba se registrovat, přičemž registrace stávajících účastníků je stále platná. Do každého soutěžního kola se přijímají pouze tři práce. Právo hodnotit a přijímat fotografie mám ze začátku, tedy v prvním kole, já a moje spolupracovnice a absolventka mé Dílny Ivana Tačíková – a práva přijímat a hodnotit dostáváte i vy, vítězové jednotlivých kol již uzavřené soutěže a vítěz celkový, tedy pět dalších hlasů.

Vítěz každého dílčího kola dostane po zbytek soutěže práva přijímat a hodnotit. Samozřejmě nemusí. Ale může – když ho to bude zajímat a bavit. Čistě teoreticky by tedy dvanácté kolo, květen 2014, mohlo hodnotit pět plus dva plus jedenáct porotců – vítězů jednotlivých kol. Bude to tedy ve finále sbor Dvanácti měsíčků.

V podstatě to tedy bude GALERIE v měsíčním cyklu obnovovaná a moderovaná. Nechci hodnocení otevřít do široka, aby hlasovali všichni, protože to vede k manipulacím na jedné straně a hádkám a řevnivosti na straně druhé. A taky nechci počet hodnotících omezovat, vede to k úzkému pohledu, ovlivněnému osobními zájmy.

Červenec – Měsíc rozbitých kolen

Takže tu máme téma 2. kola. Trvat bude o 1. do 31.července 2013. Jak již bylo výše napsáno, tématem pro tento měsíc jsou rozbitá kolena. Výhru pro vítěze tentokrát věnovala společnost FUJIFILM a jako cenu pro vítěze si připravila fotoaparát FUJI Instax 7s bílý.

Speciální kategorie tištěných fotografií

A aby toho nebylo málo, vyhlásili jsme pro ty z vás, kteří holdují tištěním fotografiím, spolu s časopisem FOTO speciální kategorii tištěných fotografií.

Fotografie na téma rozbitých kolen o velikosti A4 a odvozené zasílejte poštou obyčejně na adresu:

časopis FOTO
Springwinter s.r.o.
Rybalkova 29
101 00 Praha 10

Výstava

Z vybraných fotografií bude uspořádaná prodejní výstava, jejíž výtěžek bude věnován na dobročinné účely. Informace o místě výstavy a o dražbě budou včas uveřejněny na serveru Digineff.cz.

Pozn.: Zaslané fotografie jsou nevratné a zasláním fotografie dává autor souhlas k jejímu případnému prodeji.

Informace o soutěži a soutěžní fotografie

Více informací o soutěži a zároveň fotografie účastníků najdete přímo na webu Digineff.cz

Přeji vám dobré světlo a štěstí ve hře.

VÝSTAVY