Časopis FOTO pro iPad – speciální vydání

FOTO_iPad_Special2

Zároveň s únorovým vydáním časopisu FOTO jsme pro vás připravili jedno překvapení, speciální elektronické vydání časopisu FOTO pro iPad.

Jak postupovat:

Technická poznámka: Čtečka pro zařízení s Androidem se chystá.

Kromě speciálního interaktivního vydání FOTO pro iPad vychází časopis FOTO od března pravidelně také v digitální edici pro čtečku Publero.

Množství dotazů na elektronickou verzi magazínu nás přivedlo k rozhodnutí vyjít vstříc volání fotografů, pro které se stal plnohodnotným nosičem informací tablet, zařízení stále rozšířenější a oblíbenější, jak ukázal třeba i nedávný CES, tradiční veletrh spotřební elektroniky v Las Vegas, jemuž je věnován aktuální úvod technických rubrik.

V porovnání s prostorem papírové verze časopisu toho tablet unese mnohem více, čehož jsme patřičně využili – pilotní speciální vydání FOTO pro iPad obsahuje výběr toho nejzajímavějšího, co se nám v redakci za posledního půl roku sešlo.

Užívat si budete moci rozšířeného materiálu, zvětšení všech fotografií na celou šířku displeje, zajímavých animací, aktivních odkazů, přehledného řazení a především – tak jako jste zvyklí z našeho tištěného magazínu – původního obsahu v graficky čistém a nově také interaktivním zpracování.

Přejeme vám příjemný zážitek.

VÝSTAVY