Časopis FOTO potěší každého, kdo má rád fotografii

foto_fb

Moderní, nezávislý a především plný skvělých fotografií i návodů, jak výtečné fotky tvořit. Takový je nový časopis FOTO, který pro vás připravuje tým profesionálních fotografů a zároveň lidí s bohatými zkušenostmi v úspěšných médiích.

Říkáme mu „časopis pro všechny fotografy“ a usilujeme o to, aby si na jeho stránkách každý, koho fotografování nějakým způsobem baví anebo dokonce živí, našel právě to svoje. Dbáme na to, abychom vám desetkrát za rok přinesli ten nejzajímavější obsah, tvořený takřka výhradně českými autory, kteří rozumí zdejšímu prostředí a jsou nablízku vám, čtenářům.

Vedení jednotlivých sekcí časopisu FOTO jsme svěřili odborníkům s mnohaletými zkušenostmi v oboru, kteří zároveň dovedou čtivě psát. Velkou část našeho týmu tvoří bývalí redaktoři a přispěvatelé nejúspěšnějšího českého fotografického magazínu, jehož vydávání bylo znenadání ukončeno na sklonku roku 2011. Věříme proto, že i jeho čtenáře potěšíme a že si k časopisu FOTO najdou cestu.

Těšte se na informačně nabité články o všem, co se týká fotografií a fotografování, od techniky, a to včetně pravidelných návratů do světa klasické fotografie, přes fotoškolu, profily zajímavých tvůrců i vás, čtenářů, kulturu až po sekce věnované trendovým záležitostem, jako je třeba natáčení a zpracování videa na digitálních zrcadlovkách.

Časopis FOTO ve velkém formátu na kvalitním křídovém papíře, ve kterém otištěné fotografie opravdu vyniknou, přichází na trh za zcela bezkonkurenční cenu 85 Kč. Navíc, pokud si náš nový časopis předplatíte do 30. dubna, získáte každé číslo za pouhých 49 Kč! Další informace najdete v sekci Předplatné.

Nové FOTO 1/2012 vychází již 4. dubna.

VÝSTAVY